Κατηγορίες
Το κέντρο υπερβαρικής - καταδυτικής ιατρικής MediOne με ιδιαίτερη χαρά φιλοξένησε τη σχολή δυτών Οceanios.
Κατά τη διάρκεια της παρουσίασης αναπτύχθηκαν διάφορα θέματα μεταξύ των οποίων και η αξία της υπερβαρικής - καταδυτικής ιατρικής από τον Διευθυντή Μονάδας Καταδυτικής & Υπερβαρικής ιατρικής Ναυτικού Νοσοκομείου Αθηνών και Ιατρικό Διευθυντή Υπερβαρικής του κέντρου μας κ. Καλέντζο Ν. Βασίλειο.
![20150618_204637](http://medione.gr/wp-content/uploads/2015/07/20150618_204637-e1436200302285-169x300.jpg)
![20150618_204951](http://medione.gr/wp-content/uploads/2015/07/20150618_204951-e1436200316693-169x300.jpg)
![20150618_214452](http://medione.gr/wp-content/uploads/2015/07/20150618_214452-e1436200326591-169x300.jpg)