Κατηγορίες
Το κέντρο υπερβαρικής – καταδυτικής ιατρικής MediOne με ιδιαίτερη χαρά φιλοξένησε τη σχολή δυτών Athens Blue Dream.
Κατά τη διάρκεια της παρουσίασης αναπτύχθηκαν διάφορα θέματα μεταξύ των οποίων και η αξία της υπερβαρικής – καταδυτικής ιατρικής από τον Διευθυντή Μονάδας Καταδυτικής & Υπερβαρικής ιατρικής Ναυτικού Νοσοκομείου Αθηνών και Ιατρικό Διευθυντή Υπερβαρικής του κέντρου μας κ. Καλέντζο Ν. Βασίλειο.
![διαβητικο ποδι](http://medione.gr/wp-content/uploads/2015/12/20151202_220934-e1451402221529-169x300.jpg)
![κακωση](http://medione.gr/wp-content/uploads/2015/12/20151202_204021-300x169.jpg)
![οξυγονοθεραπεια](http://medione.gr/wp-content/uploads/2015/12/20151202_224933-e1451402091362-169x300.jpg)